Klovneløb 2019 slog alle rekorder, og nu gør vi det igen...

Find dit favoritløb på kortet eller listevisningen herunder og meld dig, familien, vennerne og kollegaerne til Danmarks hyggeligste familieløb!

2. maj 2020
10:00 - 13:00
Maribo
Karen Møller Thomsen
2. maj 2020
15:00 - 16:00
Viborg
Tommy Haun
3. maj 2020
10:00 - 13:00
Aalborg
Gitte Melph
3. maj 2020
10:30 - 13:30
Jyderup
Dan L. Hauge-Nielsen
9. maj 2020
10:00 - 13:00
Videbæk
Ditte Rohde
10. maj 2020
10:00 - 12:00
Esbjerg
Linette Stig Mackenhauer
16. maj 2020
10:00 - 13:00
Randers SØ
Nina Øster Ildvad
16. maj 2020
11:00 - 14:00
Hillerød
Vibeke Selch Laursen
17. maj 2020
10:00 - 13:00
Assens
Morten B. M. Jacobsen
17. maj 2020
10:00 - 13:00
Hedehusene
Pil Grandjean
17. maj 2020
10:00 - 13:00
Hørning
Bo K. Svennesen
17. maj 2020
10:30 - 13:30
Fredericia
Kim Ekstrøm
17. maj 2020
11:00 - 14:00
Tårs
Christina Hjorth
17. maj 2020
13:00 - 16:00
Mjels
Preben Nissen Hansen
21. maj 2020
10:30 - 13:30
Hobro
Karin Nielsen
23. maj 2020
12:30 - 15:30
Kølby
Inge Harbo Johansen
24. maj 2020
10:00 - 12:00
Brande
Nanna Christoffersen
24. maj 2020
11:00 - 14:00
Næstved
Fit4livetbootcamp
24. maj 2020
12:00 - 13:00
Højslev
Bente Lykke Eriksen
28. maj 2020
16:30 - 20:30
Brønderslev
Lars Bisgaard Andreasen
30. maj 2020
10:30 - 13:30
Odense NV
Louise B. Holsøe
4. juni 2020
17:00 - 20:00
Hjørring
Karina Mundberg
5. juni 2020
10:00 - 12:00
Hobro
Dorte Fogh Pedersen
5. juni 2020
10:30 - 13:30
Kirke Såby
Linda Bylov Petersen
6. juni 2020
10:00 - 13:00
Thisted
Ulla Husted
6. juni 2020
10:00 - 13:00
Grenaa
Mette Thuesen Pedersen
6. juni 2020
10:00 - 13:00
Nykøbing Falster
Michala Lundemand
6. juni 2020
11:00 - 14:00
Kolind
Kate Frederiksen
6. juni 2020
11:00 - 14:00
Hornbæk
Stine
6. juni 2020
14:00 - 17:00
Hasle
Joan bærtelsen Pedersen
7. juni 2020
10:00 - 13:00
Kolding
Geert Madsen
7. juni 2020
10:30 - 13:30
Hammel
Cæcilie Nielsen
7. juni 2020
11:00 - 14:00
Helsingør
Malene Mosevang
7. juni 2020
11:00 - 13:00
Humlebæk
Søren Parrot
7. juni 2020
13:00 - 16:00
Ølstykke
Nikolaj Kannik
11. juni 2020
18:00 - 19:30
Nykøbing Mors
Kirsten Boller Pedersen
12. juni 2020
16:30 - 19:00
Lejre
Betina Kølln
13. juni 2020
10:00 - 13:00
Dalmose
Tine Kold Gundersen
13. juni 2020
11:00 - 14:00
Kalundborg
Mette Gildberg Nielsen
14. juni 2020
10:00 - 13:00
Allerød
Susanne Junge
14. juni 2020
11:00 - 14:00
Valby
Maria Deis
14. juni 2020
12:00 - 15:00
Vejle
Karina Ilsøe
20. juni 2020
10:00 - 12:00
Faaborg
Dorthe Hvidtfeldt
20. juni 2020
11:00 - 14:00
Sæby
Joan Farum Kjærgaard
21. juni 2020
10:30 - 13:30
Skive
Jytte Riis
21. juni 2020
11:00 - 15:00
Ringsted
Anita Hass
21. juni 2020
11:00 - 14:00
Hjallerup
Carsten Nielsen
27. juni 2020
11:00 - 14:00
Ølsted
Mads Vergo
8. august 2020
10:00 - 12:00
Agerskov
Mette Greve